Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Naša spoločnosť sa zameriava predovšetkým na komplexnosť ponúkaných služieb. Okrem sprostredkovania predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti zabezpečujeme právny servis, potrebnú dokumentáciu, vybavujeme formality, znalecké posudky, pre našich klientov zabezpečujeme poradenstvo pred aj počas realizácie ale aj po ukončení predaja a mnoho ďalších služieb. V súčasnosti sa naša spoločnosť zameriava predovšetkým na Malacky, Stupavu a priľahlé lokality.

Znalosť lokálneho trhu s nehnuteľnosťami, vyhľadávanie nových moderných projektov, ktoré reflektujú na požiadavky moderného bývania nám umožňuje poskytovanie profesionálneho servisu pre našich klientov. Radi prevezmeme Vaše starosti s hľadaním alebo inzerovaním Vašej nehnuteľnosti s minimalizovaním právnych rizík vyplývajúcich z obchodovania s nehnuteľnosťami. Sme Vám k dispozícii sedem dní v týždni ochotní pomôcť s realizovaním Vašich snov o novom bývaní. Našim hlavným cieľom je individuálny prístup ku každému klientovi a snaha o jeho maximálnu spokojnosť.

Snívame Váš sen o novom bývaní!

Spoločnosť Espan, s.r.o.